YİYECEK & İÇECEK

Uşaktaki bir çok yemek yeme olanağı arasında, tüm seçeneklerin en iyisi tam burada Ramada Uşakta. Tilia restoran ve bahçesi gün boyu, kahvaltı, öğlen ve akşam yemekleri için hizmetinizde ve sezonluk en taze reçeteleri kullanmaktayız.

Kısa bir mola verin çünkü yemek kültürü sadece doymak değildir, lezzetin farkına varın.

Profesyonel ve cana yakın personelimiz, iyi dizayn edilmiş menülerimizle hizmetinizde.

TILIA

RESTORAN & BAHÇE

SUGA

LOUNGE & BAR

VİTAMİN

BAR

ŞAMDAN 64

BAR

Tilia restoran otelimizin lobby katında bulunmaktadır.

 

Tilia  restoran zengin açık büfe seçenekleriyle güne taze bir başlangıç yapmanıza neden olur. Taze ve zengin seçenekleriyle kahvaltınız ziyafete dönüşür. Öğlen ve akşam yemeklerinizi güzel bir atmosferde alıp, lezzetli yemeklerimizin tadına bakabilirsiniz.

 

Kahvaltı

Hafta içi 07:00  – 10:00

Hafta sonu  07:00 – 11:00

 

Öğle ve Akşam Yemeği

11:00 – 23:00

 

Suga Lounge & Bar otelimizin lobi katında yerleşmiş olup, Ankara _ İzmir (D100) yoluna bakmaktadır. Favori kokteyliniz eşliğinde iş veya dinlenme amaçlı bir buluşma noktasıdır.

 

Suga lounge & Bar yorucu bir günün ardından çekici ambiyansı ile gevşemek için ideal bir mekandır. Suga Lounge & Bar pazartesi günleri kapalı olup diğer günler 09:00 – 23:00 saatleri arasında hizmetinizdedir.

Vitamin bar Joy Spa & Sağlık Merkezinin içinde bulunmaktadır.

 

Taze meyve suları, atıştırmalıklar ve salatalarınızı komforlu ve stressiz bir çevrede tadabilirsiniz.  Vitamin bar her gün 07:00 – 22:00 saatleri arasında hizmetinizde.

ODA

SERVİSİ

Kokteyl veya içkinizi yudumlarken canlı müziğin ritmine kapılın ve gecenin keyfini çıkarın. Akşamları Uşakta eğlenmek için en iyi adres Şamdan 64. Her akşam 21:00 ve 02:00 saatleri arasında hizmetinizde…

Oda servisi limitli menü seçenekleriyle hizmetinizde. Odada yemek yemekten hoşlanıyorsanız sadece kararınızı verin ve gerisini bize bırakın.

All hotels are independently owned and operated    /   Managed  by Sophos Otel İşletmeciliği ve Turizm A.Ş.