Toplantı » Ramada by Wyndham Uşak - Uşaktaki Eviniz.

Toplantı


Ramada by Wyndham Uşak 3 farklı çok fonksiyonlu toplantı salonları ile kongre, konferans ve diğer tüm toplantı etkinlikleriniz için ideal bir ortam sunar.

Tüm toplantı salonlarımızda ihtiyaç duyduğunuz konfor ve teknolojik altyapı mevcut olup , salonlarımız Gala, Resepsiyon, Kokteyl, Lansman, Seminer, Konferans vb tüm organizasyonlarınıza ev sahipliği yapabilir.

Organizasyonlarınız için özenle çeşitlendirilmiş Gala Menülerimiz, Kokteyl Menülerimiz,, Coffe Break Menülerimiz siz değerli misafirlerimiz için hazır edilmiş olup, konusunda uzman kadromuz özel istek ve ilave taleplerinize esnek bir şekilde cevap verebilecek düzeydedir.
Mimoza Salonu

Mimoza Salonu otelimizin en geniş salonu olup, büyük çaplı organizasyonlarınız için daha uygundur.

642 m2 alanında ve 400 cm yüksekliğinde olan Mimoza Salonu, 1000 kişilik kokteyl düzeni, 700 kişilik tiyatro düzeni, 550 kişilik banket düzeni ve 70 kişilik sınıf düzeni kapasitesindeki organizasyonlara ev sahipliği yapabilmektedir.Palmiye Salonu

Palmiye Salonu otelimizin orta genişlikteki salonu olup, orta çaplı organizasyonlarınız için daha uygundur.

240 m2 alanında ve 270 cm yüksekliğinde olan Palmiye Salonu, 250 kişilik kokteyl düzeni, 200 kişilik tiyatro düzeni, 180 kişilik banket düzeni ve 70 kişilik sınıf düzeni kapasitesindeki organizasyonlara ev sahipliği yapabilmektedir.Selvi Salonu